Українська  Русский 
Офіційний інтернет-магазин Billerbeck в Україні

Чудовий день
починається з ночі…
044 223 10 27 (25 или 77)
Skype чат: My status Skype позвонить: My status

Новини RSS 2.0

Постільна білизна. Комплекти з мако-сатина Billerbeck

Постельное белье биллербекЯкщо ви шукаєте якісну постільну білизну класу люкс, то звернете увагу на постільні комплекти з мако-сатину Billerbeck. Хоча комплекти постільної білизни, пошиті з мако-сатину, дещо дорожче за постільну білизну, виготовлену з бязі, а також інших бавовняних тканин, така білизна має відмінний попит і люди, що цінують красу, комфорт і якість, у всьому світі купують саме її!

Мако-сатин - бавовняна тканина найвищої якості, що має атласне (сатинове) переплетення ниток. Постільна білизна з мако-сатина більше зносостійка, ніж з тканин полотняного плетіння (ситець, бязь, перкаль). Воно м'яке, легке, добре пропускає повітря, вбирає вологу та добре випаровує її, не електризується. Це дуже приємна на дотик тканина, яка майже не мнеться та має приємний шовковистий блиск.

Постільна білизна Біллербек - це кращі постільні комплекти з німецького мако-сатину. Так само можна замовити окремо наволочки, підковдри, простирадла.
Дизайни представлені на сайті. У фірмових магазинах "Біллербек", є зразки тканин. Оформити замовлення та уточнити ціни ви можете, подзвонивши до нас в магазин.

 

Джерело: Магазин «Біллербек» Billerbeck.net.ua
Billerbeck – нова культура сну…
044 223 10 27 (25)


(порожньо)
 
Каталог
Опитування
Фирменный магазин "Billerbeck" на пр-т Бажана,12 и Якира,8 (Киев)
© 2002-2017 «Billerbeck» Биллербек магазин Kołdra zimowa Billerbeck - нова культура сну.....

Детский интернет магазин КАШТАН